החזון שלנו

החזון שלנו

סניף ישראל של תנועת ישראל הצעיר הבינלאומית ממשיך במסורת בת 100 השנים של תנועת ישראל הצעיר צפון אמריקה לטפח ערכי מוסר ורוחניות יהודיים, המסורת היהודית, ציונות וקהילה.

תנועת ישראל הצעיר הבינלאומית עוסקת ביצירת קשרים עמוקים יותר לערכים יהודיים ולארץ ישראל. דבר זה נעשה על ידי תכניות העשרה המעצימות את המשתתפים בהן כדי לחזק את הזהות היהודית, ההישגיות האישית, יחידת המשפחה והתרומה לחברה הישראלית ולעם ישראל. ביחד עם פעילותנו עם ישראלים ותיקים ועולים חדשים בישראל, אנחנו עורכים במקביל פעילויות במטרה לחזק את הקשר בין יהודים החיים בתפוצות לבין אחיהם הישראלים.

מאמצינו נוגעים באוכלוסיות מכל טווח הקשת החברתית-כלכלית והאתנית, עם התמקדות בקבוצות אוכלוסיות חלשות יותר ובקהילות הנמצאות בפריפריה החברתית. מאמצים אלה נעשים ברוח האהבה והכבוד לכל יהודי באשר הוא, האהבה עבור הארץ והמדינה שלנו, הכבוד למסורת היהודית ומודעות להיסטוריה היהודית.

מכתב מהמנכ"ל

אנחנו בסניף ישראל של תנועת ישראל הצעיר הבינלאומית שואפים לערוך פעילויות שהן דינמיות, אינטראקטיביות ובעלות השפעה על המשתתפים בהן.

בדרך הזאת אנחנו מצליחים להכיר ולסייע לפסיפס המדהים של יחידים וקבוצות אוכלוסיה המרכיבים את החברה בישראל.

אין שמחה גדולה מאשר לפגוש את ההורים והסבים שעלו מאוזבקיסטן של ילד חירש מאילת ביום בר המצווה שלו, לרקוד עם חייל צה”ל ממוצא אתיופי בטקס הכנסת ספר תורה, או לסייע לנוער בסיכון הבונה עתיד טוב יותר.

הקריאה בעמודי האתר תיתן סקירת-על של התכניות והפעילויות העיקריות שלנו.

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את התכניות שלנו ולהצטרף אלינו כשותפים. ביחד נוכל להגיע לעוד יותר ישראלים ותיקים ועולים חדשים בשאיפה משותפת להעצים ולהעשיר את הארץ הנפלאה הזאת, מדינת ישראל.

בברכה,
דניאל מאיר

הצטרפו כשותפים